Rss

Archiwum dla : wyniki

💃 Ogólnopolski Turniej Tańca w Wieliczce, 7.03.2020r. 💃

💃 Ogólnopolski Turniej Tańca w Wieliczce, 7.03.2020r. 💃

Patryk i Julia – miejsce 4 na 21! par w klasie D w tańcach standardowych❗️💪
Mateusz i Agata – miejsce 4 na 12 par w klasie D w tańcach latynoamerykańskich i awans do klasy C❗️💪

Gratulujemy!🌹

89340273_2941466605914510_5585477961970089984_n

89385316_2941466612581176_4933454089091547136_n

Ogólnopolski Turniej Tańca w Koziegłowach, 1.03.2020r.

Ogólnopolski Turniej Tańca w Koziegłowach, 1.03.2020r.
️ Patryk i Julka – srebrny medal w kategorii par Dorosłych w klasie tanecznej D w stylu standardowym❗
️ Patryk i Emilka – zdobywcy piątego miejsca w kategorii par Dorosłych w klasie C w stylu standardowym❗
Gratulujemy!

85130559_2927850463942791_5696509936087859200_n

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski – Rędziny, 22.02.2020r.

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Grand Prix Polski – Rędziny, 22.02.2020r.

– Bartosz Leśniak i Anhelina Adamets- debiutując w wyższej kategorii wiekowej Juniorów Młodszych zwyciężają w klasie G❗
– Filip Szpara i Olivia Pazio – zdobywcy trzeciego miejsca w kategorii Juniorów Starszych w klasie E❗
– Jakub Nikiel i Oliwia Nykiel – znakomity debiut w turnieju rangi Grand Prix Polski – w tańcach standardowych zajęli miejsce siódme, a w tańcach latynoamerykańskich miejsce szóste❗
– Patryk Braun i Emilia Mieszczak – zdobywcy miejsca piątego w kategorii Par Dorosłych w klasie tanecznej C w stylu standardowym ❗
– Szymon Mieszczak i Adrianna Sepioło – szóste miejsce w kategorii Młodzieży Starszej w turnieju rangi Grand Prix Polski w tańcach latynoamerykańskich ❗

Gratulujemy wszystkim parom❗

87167961_2912153212179183_9042482286523580416_n

87172390_2912153422179162_1165872750854668288_n

87280130_2912153478845823_3605151542027485184_n

87335351_2912153602179144_1895366250226253824_n

87987734_2912153312179173_132462963276644352_n

Krzysztof i Lucyna – zdobywcy 1 miejsca!

Krzysztof i Lucyna – zdobywcy 1 miejsca w kategorii Senior 3 w klasie tanecznej E w stylu standardowym oraz miejsca 2 w kategorii Senior 2 i Senior 3 w klasie E w tańcach latynoamerykańskich!
Gratulujemy!😊

86712207_2899435586784279_2253780695551836160_n

86727298_2899435530117618_3610859712477659136_n

Mateusz i Agata- zdobywcy srebrnego medalu na turnieju w Tuchowie!

Mateusz i Agata- zdobywcy srebrnego medalu na turnieju w Tuchowie w kategorii 14-15 lat w klasie D w stylu latynoamerykańskim❗
Gratulujemy!

86488510_2897502270310944_4335613977431113728_n

86183569_2897502366977601_3078161077737881600_n

Majówka w Krakowie

Mamy nadzieję, że każdy spędził miło majówkowy okres i w pełni wykorzystał ten czas. Na pewno czasu nie marnowali nasi podopieczni, którzy wybrali się na turniej do Krakowa walczyć o kolejne sukcesy. Z naszych par w poszczególnych kategoriach zaprezentowali się:

14-15 F KOMB 6 T
Olivia Pazio i Filip Szpara 5 miejsce

Pow. 15 C LA
Emilia Mieszczak i Patryk Braun 4 miejsce

Pow. 15 B LA
Paulina Gwóźdź i Kamil Talik 1 miejsce!

Gratulacje!

Flamenco Siemianowice & LATINO CUP Żabno

W ostatni weekend nasi tancerze zmagali się na Ogólnopolskim Festiwalu tańca LATINO CUP Żabno oraz na Pucharze Klas F, E i D również w Żabnie, to wszystko odbyło się w sobotę. Natomiast w niedziele mogliśmy oglądać XLIV turniej Flamenco w Siemianowicach. A oto rezultaty naszych podopiecznych:

Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP

14-15 D LA
Józefowska Patrycja i Byrski Maciek 2 miejsce

14-15 D ST
Józefowska Patrycja i Byrski Maciek 5 miejsce

14-15 E KOMB 8T
Górniak Aleksandra i Grzesiowski Igor 3 miejsce

Puchar Klas F, E i D

Pow. 15 E LA 4T
Korycińska Julia i Bryndza Patryk 3 miejsce

XLIV OTTT Flamenco 2019

14-15 C LA
Nykiel Oliwia i Nikiel Kuba 1 miejsce

Pow. 15 B LA
Gwóźdź Paulina i Talik Kamil 2 miejsce

Gratulujemy wszystkim wywalczonych miejsc!

3 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

W niedzielę (31.03) odbył się 3 OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź gdzie nasz taneczny team zaprezentował swoje umiejętności w kilku kategoriach!

14-15 F KOMB 6T
Olivia Pazio i Filip Szpara 5 miejsce

14-15 E KOMB 8T
Aleksandra Górniak i Igor Grzesiowski 4 miejsce

14-15 D ST
Patrycja Józefowska i Maciej Byrski 5 miejsce

Agata Bury i Mateusz Jóźwicki 6 miejsce

14-15 D LA
Patrycja Józefowska i Maciej Byrski 2 miejsce

Agata Bury i Mateusz Jóźwicki 6 miejsce

Pow. 15 E+F LA 4T
Julia Korycińska i Patryk Bryndza 4 miejsce

14-15 C LA
Oliwia Nykiel i Jakub Nikiel 6 miejsce

Pow.15 C LA
Emilia Mieszczak i Patryk Braun 5 miejsce

Pow. 15 B LA
Paulina Gwóźdź i Kamil Talik 2 miejsce

65570191-C8E6-4958-A966-1A062AB1A458

05B6D2EB-DDC8-449C-B467-B166A3F12A51

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Mierzyn Polish Cup PTT 2019

W ostatnią sobotę 30.03 w Mierzynie odbył się turniej „Polish Cup PTT 2019” gdzie Nowy Styl był reprezentowany przez Adriannę Sepioło oraz Szymona Mieszczaka w 2 kategoriach.

Pow. 18 OPEN LA RISING STARS – 10 miejsce na 21 par

16-18 OPEN LA POLISH CUP – 18 miejsce na 28 par

Serdecznie gratulujemy wywalczonych miejsc!

„eMIKa 2019”

W poprzedni weekend 24 marca, odbył się turniej w Tarnowie pod nazwą „eMIKa 2019” gdzie zaprezentowały się nasze pary:

14-15 F KOMB 6T
Oliwia Pazio i Filip Szpara 3 miejsce na 10 par

14-15 D LA
Patrycja Józefowska i Maciek Byrski 5 miejsce na 9 par

Pow. 15 C LA
Emilia Mieszczak i Patryk Braun 3 miejsce na 13 par

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy zapału do dalszej pracy!